Oznam

V dňoch od 01.04. do 11.04. rušíme z technických dôvodov všetky rezervované doučovania pre žiakov/študentov. Naši tútori nebudú v tomto období pre Amos Academy dostupní. Ďakujeme za pochopenie. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Tím Amos Academy.

Hľadáme tútorov pre online doučovanie

Zdieľať článok
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Ponúkame možnosť spolupráce – hľadáme online tútorov.

 

 

Dopyt po online doučovaní v poslednej dobe prudko vzrástol, pričom stále viac žiakov a študentov hľadá prístup ku kvalitnému online vzdelávaniu. Od doby založenia online tútoring centra sme realizovali zmenu v projekte ohľadne rozšírenia počtu tútorov, ktorá bola Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR schválená v novembri 2021. Od tohto obdobia prijímame do tímu nových členov.

Ak máte vážny záujem stať sa súčasťou nášho tútorského tímu Amos Academy, budeme nesmierne radi, ak sa nám ozvete. Aby ste si prípadnú spoluprácu mali možnosť dôkladne premyslieť, zhrnuli sme pre vás balík základných informácií.

Našim tútorom garantujeme bezpečné online prostredie, ktoré je prispôsobené na mieru potrebám online doučovania. Online systém disponuje rezervačnými kalendármi, do ktorých si naši tútori individuálne sami zaznamenávajú svoju dostupnosť (v jednotlivé dni a hodiny), takže očakávame schopnosť vynikajúceho time-manažmentu a zodpovedný prístup.

Výhodnými benefitmi, ktoré vám ponúkame, sú najmä flexibilná pracovná doba, práca z domu, garantovaná mzda za každú odučenú hodinu 13,50€ / hod. brutto (pričom tútor je platený zo zdrojov projektu), práca na dohodu o vykonaní práce, možnosť participovať na zmysluplnom inovatívnom projekte a mnoho ďalšieho.

Ďalším benefitom je možnosť využitia individuálnych či skupinových supervízií. Doučovanie môže byť niekedy naozaj náročné, najmä v online prostredí sa môžu tútori stretnúť s rôznymi prekážkami či situáciami, v ktorých budú potrebovať poradiť či usmerniť. Preto sú pre tútorov Amos Academy k dispozícii v prípade potreby konzultanti – supervízori.

 

Komplexné informácie o príležitosti spolupráce nájdete v priloženom súbore TU: Spolupráca tútoring.pdf 

 

Ak vás myšlienka, poslanie a možnosť spolupráce pre Amos Academy zaujali a nadchli, budeme sa tešiť, až sa nám ozvete!

KONTAKT NA PROJEKTOVÚ MANAŽÉRKU:

Mgr. Veronika Komárová

vkomarova@romaeducationfund.org

 

Tento projekt je iniciatívou Nadácie Rómskeho vzdelávacieho fondu a realizuje sa vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.