Predmet: Slovenský jazyk

Mgr. Terézia Kolcunová Harňaková

„Keď viete, že robíte niečo, čo má zmysel, tak do toho idete naplno, a taký pocit sa nedá ničím nahradiť.“

Slovenčina je materinský jazyk mnohých z nás, no aj tak nám vie poriadne potrápiť hlavu. Terezka s tým však nemá najmenší problém – má dostatok vedomostí a hlavne praxe, aby ti mohla posunúť poznatky prvotriednej kvality, s ktorými sa v živote nestratíš.
Terezka berie slovenčinu nie ako prácu, ale ako svoje životné poslanie. Motiváciu naberá práve vďaka žiakom a do spolupráce s nimi sa púšťa s návykovým zápalom. Slovenčinu vyučuje najmä s dôrazom na jej použitie v praxi, aby vedomosti, ktoré podáva ďalej, boli žiakom na osoh v každej oblasti života.

Čítať viac »

Mgr. Eva Gergelyová

„Snažím sa neustále vzdelávať, napredovať a motivovať seba i okolie k pozitívnym životným zmenám.“

Dva jazyky s jednou tútorkou. So slovenčinou rada pomôže aj maďarsky hovoriacim žiakom, ktorí sa chcú v slovenskom jazyku zlepšovať. Evka má vo svojom repertoári kopec vedomostí, ktoré prináša do AMOS ACADEMY práve pre teba. Je tútorkou, ktorá nosí učenie v srdci, a to už od malička. S nadšením pre učenie, s akým vyrastala, chce pomôcť aj tebe dospievať s rovnakou radosťou pre vzdelávanie, aké ju sprevádza doteraz.
Evka drží krok z dobou, je neustále v obraze a dobre vie, čo ti môže pomôcť k efektívnemu spoznávaniu ako maďarčiny, tak aj slovenského jazyka. Raz-dva sa s ňou naladíš na moderné vzdelávanie a medzinárodnú vlnu.

Čítať viac »
Kategórie blogu

Najnovšie blogové články

Zdieľať

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp