Oznam

V dňoch od 01.04. do 11.04. rušíme z technických dôvodov všetky rezervované doučovania pre žiakov/študentov. Naši tútori nebudú v tomto období pre Amos Academy dostupní. Ďakujeme za pochopenie. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Tím Amos Academy.

Amos Academy splnilo svoju misiu. Je čas sa rozlúčiť.

Zdieľať článok
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Všetko má svoj začiatok a koniec. Inak tomu nie je ani v prípade projektu Šanca mať budúcnosť, v rámci ktorého vzniklo skutočne inovatívne a výnimočné tútoringové centrum Amos Academy.

Za obdobie jedného a pol roka sa nám podarilo vybudovať stabilné doučovacie centrum s množstvom kvalitných tútorov, učiteľov z praxe, ktorí svojim ľudským, neformálnym no zároveň odborným prístupom dali žiakom a študentom to, čo tak potrebovali – pocit, že na to majú!

Veríme, milí Amosáci, že na toto študentské obdobie, popretkávané pandémiou koronavírusu, budete mať aj vďaka Amos Academy predsa len krásne spomienky!

Ďakujeme za každú pozitívnu spätnú väzbu na našich tútorov a ich prácu. Oni sú tí, ktorí dali Amos Academy úroveň a stabilitu.

Vyberáme zopár z recenzií na našich skvelých tútorov:

Pri spätnej väzbe na tak veľký počet kvalitných hodín neviem ani kde začat. V prvom rade sa chcem poďakovať za túto možnosť, vďaka ktorej som mala možnosť dobrať veľké medzery, ktoré som mala v chémii. Ďalej, veľmi si cením ochotu profesorky, vždy sa snažiť mať aktuálne info a vysvetliť všetko v čom som nemala jasno. Strávili sme spolu veľmi veľa hodín, pri ktorých som spoznala profesorku aj ako veľmi milého a ochotného človeka, no zároveň ako veľmi kvalitného vyučujúceho, ktorý ma veľmi bohaté poznatky. Doučovanie vrelo odporúčam každému, kto nemá jasno v chémii a biológii, no taktiež každému, kto sa sa chce naučiť viac.

Veľmi skvelá pani učiteľka , Ďakujem za hodiny matematiky s vami aj za váš čas !
Viete skvelo vysvetliť aj zaujať. Ďakujem ešte raz za všetko!

Hah. Neviem kde začať no ako náhle má Pán učiteľ Ľuba zasvätil k Amos academy tak sa mi anglický svet otočil o 360°C, pretože pred tým ako ma učil som z angličtiny nevedel skoro ani “zaťať”, pán učiteľ mi ukázal že existujú rôzne spôsoby/aplikácie vďaka, ktorým si dokážem slovnú zásobu dostať do podvedomia napríklad taká aplikácia Anki. Síce som od začiatku prázdnin na ňu celkom zabudol, pretože som nejako stratil motiváciu tak sa k nej musím znovu vrátiť, keďže som zabudol veľké množstvo slovíčok a aj teraz po prázdninách keď som nastúpil opäť do školy som to pocítil na každom predmete, pretože tým, že som si nič neprecvičoval cez prázdniny tak mám problém či čokoľvek zapamätáť. Škoda, že táto platforma končí rád by som na nej naďalej fungoval.
Ďakujem vám Pán Ľuba, že ste mne aj ďalším vašim študentom ukázali iný pohľad na “svet angličtiny”.

Pani učiteľka je perfektná. Bola som úplne dojatá, keď môj syn mi poďakoval, že som ho prihlásila na doučovanie. Bavilo ho až tak, že som ho prihlásila na doučovanie aj cez prázdniny. Ďakujem, pani Stupavská. Ukázali ste Jakubovi, že anglický jazyk nie je strašiak.

Pani učiteľke patrí jedno veľké ďakujem. Maturitnú skúšku som zvládol ľavou zadnou. Hodiny s ňou boli jedna veľká zábava, s radosťou a chuťou mi vždy vysvetlila učivo. Hodiny sa niesli v priateľskom duchu 🙂 . Pri takomto spôsobe výučby ako má Terezka si slovenčinu každý obľúbi. Ešte raz jej patrí jedno veľké ďakujem a som rád, že som spoznal takú dobrosrdečnú a usmievavú pani učiteľku.

Pani učiteľka je veľmi milá a trpezlivá. Vie učivo veľmi dobre vysvetliť. Teším sa na hodiny s ňou 🙂 Emily

Výborne vysvetlené učivo. Ďakujem!🙂

Milé a náučné hodiny, s veselou a múdrou pani učiteľkou.
Učivo vysvetlené v skratke, no za to tak, aby to každý pochopil.
Ďakujem ❤️

Príjemné hodiny angličtiny, s milou a múdrou učiteľkou. Oceňujem férový prístup.
Keďže každý z nás je iný a jedinečný, pani učiteľka má jedinečný plán pre každého žiaka. Keďže každý, sme na inej “úrovni”.
Ďakujem – Thank you so much ❤️

Veľmi náučné a zábavné hodiny s jasným, stručným vysvetľovaním. Vrelo odporúčam!
Muchísimas gracias maestro!

Super francúzština 🙂 Pani učiteľka bola veľmi milá, ochotná a priateľská. Nenudila som sa, veľa sme si prešli. Pomohlo mi to. Veľmi sa mi to páčilo. Teším sa na ďalšiu hodinu.

Maximálna spokojnosť, učiteľ vie hravo vysvetliť učivo, dokonca si zohnal moju učebnicu aby vedel so mnou prebrať učivo. Teším sa na ďalšiu hodinu.

Učivo bolo vysvetlené veľmi skvelo a ľahko.

 

Amos Academy online tútoring centrum vzniklo v rámci projektu Šanca mať budúcnosť.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Názov projektu: Šanca mať budúcnosť

Hlavný cieľ projektu: Podpora študentov stredných škôl za účelom zlepšovania ich študijných výsledkov a kompetencií

Trvanie projektu: 10/2020 – 09/2022

Miesto realizácie projektu: Banskobystrický kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj.

Typ projektu: Dopytovo-orientovaný projekt

Sprostredkovateľský orgán: Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Riadiaci orgán: Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR

www.ludskezdroje.gov.sk                 www.esf.gov.sk                       www.minedu.sk