Amos Academy

Faq

Amos academy je bezplatné online tútoringové centrum, ktoré má za cieľ zlepšiť školský prospech študentov a prostredníctvom tútoringu (doučovania) zvýšiť úspešnosť študentov stredných škôl.

Naši lektori doučujú odborné predmety:
Matematika
Fyzika
Chémia
Slovenský jazyk
Anglický jazyk
Nemecký jazyk
Francúzsky jazyk
Španielsky jazyk
Maďarský jazyk

  1. Ako prvé je potrebné vyplniť a poslať nám súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade, že má študent menej ako 18 rokov, súhlas vypĺňa a podpisuje zákonný zástupca študenta. V prípade, že má študent viac ako 18 rokov, súhlas vypĺňa a podpisuje daný študent. Presné informácie ako postupovať nájdeš TU.
  2. Následne je potrebné vyplniť registračný formulár Ámosáka, ktorý ti nezaberie viac než 15 minút. Informácie v registračnom formulári sú pre nás dôležité, nakoľko dokážeme efektívnejšie vyhodnotiť individuálne vzdelávacie potreby daného študenta. Registračný formulár je dostupný v 2. kroku online TU.
  3. Následne ti príde potvrdzovací e-mail, že ťa evidujeme v databáze záujemcov o bezplatné doučovanie. Potom si už len stačí vybrať lektora podľa doučovacieho predmetu, o ktorý máš záujem a rezervovať si prostredníctvom plánovacieho kalendára deň a čas lekcie.

Po registrácii sa do jedného z našich kurzov budeš so svojím tútorom v kontakte prostredníctvom online hovorov, ale takisto naňho získaš aj priamy kontakt, aby ste mohli študijné veci riešiť, kedykoľvek bude treba.

Samozrejme! Študentov môžu prihlásiť na doučovanie aj rodičia, učitelia či sociálni pracovníci. Netreba však zabúdať na súhlas s poskytnutím osobných údajov. Bez vyplneného a zaslaného súhlasu sa doučovanie nemôže zrealizovať.

Kvôli ochrane osobných údajov Ti odporúčame komunikovať so svojím tútorom len prostredníctvom e-mailu.

Ak si želáš upraviť údaje zaslané v registračnom formulári, kontaktuj nás so svojou požiadavkou a tvoje informácie upravíme.

Tvoje študijné úspechy v AMOS ACADEMY neostanú bez malej odmeny na revanš. V priebehu kurzu ti bude tvoj tútor za plnenie jednotlivých úloh študijného plánu prideľovať AMOS BODY. Tie sa ti zobrazia v tvojej ŠTUDENSTSKEJ ZÓNE. Použiť ich môžeš na nákup pestrého merchu AMOS ACADEMY. Každý kúsok má svoju konkrétnu bodovú hodnotu, a ak ju dosiahneš, môžeš sa štýlovo nahodiť.