Oznam

V dňoch od 01.04. do 11.04. rušíme z technických dôvodov všetky rezervované doučovania pre žiakov/študentov. Naši tútori nebudú v tomto období pre Amos Academy dostupní. Ďakujeme za pochopenie. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Tím Amos Academy.

Mgr. Paula Mazurová

5
Rated 5 out of 5
5 z 5 hviezdičiek (na základe 1 recenzie)
„Pre študenta je veľmi dôležitá vnútorná motivácia, stačí len chcieť a ostatné príde samo.“

Paula, energická a priateľská lingvistka, pobehala Francúzsko krížom-krážom a, ako sama hovorí, dokázala sa tam vďaka svojim vedomostiam a skúsenostiam adaptovať tak dobre, že si to miestni niekedy ani nevšimli. Ak niekto dokáže svoje vzdelanie tak dobre uplatniť v praxi, je ten pravý tútor pre teba.
Paula si vždy rada rozširovala svoje obzory a táto vlastnosť ju neopúšťa ani počas vyučovania. Veď aj ty to môžeš spoznať, keď vstúpiš do jej online triedy.

1. Prečo ste sa rozhodli stať sa učiteľkou?

Vždy ma zaujímali cudzie jazyky, iné kultúry a spôsoby života v zahraničí. Považujem to za veľmi obohacujúce. Vďaka tomu som získala iný pohľad na život a zároveň aj určitý odstup. Rada sa podelím o svoje vedomosti a skúsenosti, a možno tým študenta inšpirujem a dodám mu odvahu skúsiť niečo nové. Rada sa venujem študentom, ktorí chcú jazyk ovládať, a najmä spoznať inú krajinu a jej kultúru. Pre študenta je veľmi dôležitá vnútorná motivácia, stačí len chcieť a ostatné príde samo.

2. Čo bolo pre vás na učení sa po francúzsky najťažšie?

Určite gramatika a rôzne výnimky, ktorých je až podozrivo veľa. Takisto som sa potrápila s výslovnosťou, na ktorej si dávam naozaj záležať. Vždy ma veľmi potešilo, keď ľudí vo Francúzsku ani nenapadlo, že pochádzam zo Slovenska.

3. S čím majú podľa vás študenti pri učení sa cudzích jazykov najväčší problém?

S gramatikou, novou slovnou zásobou a výslovnosťou. Netreba sa tým ale nechať odradiť!

4. Popíšte Francúzsko svojimi očami.

Francúzsko je veľmi rozmanitá a pestrá krajina – od oceánu, morského pobrežia až po Alpy. Mala som možnosť okúsiť život na juhu, pri Stredozemnom mori a mám naň veľmi pekné spomienky. Spoznala som úžasných ľudí z rôznych krajín celého sveta, popri štúdiu som aj pracovala, takže som získala rôzne skúsenosti, z ktorých ťažím dodnes. Je to krajina, ktorá má čo ponúknuť. Veľmi sa teším, keď bude možné znova bezpečne cestovať.

Rezervačný kalendár

Recenzie tútora

Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie. Buď prvý, kto ju napíše.