Oznam

V dňoch od 01.04. do 11.04. rušíme z technických dôvodov všetky rezervované doučovania pre žiakov/študentov. Naši tútori nebudú v tomto období pre Amos Academy dostupní. Ďakujeme za pochopenie. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Tím Amos Academy.

Mgr. Terézia Stupavská

5
Rated 5 out of 5
5 z 5 hviezdičiek (na základe 3 recenzií)
Volám sa Terézia Stupavská a momentálne pracujem ako učiteľka na základnej škole. Svoju prácu mám veľmi rada a rozšírila by som svoje pracovisko aj do online priestoru. Teším sa, že môžem niekomu pomôcť a verím, že na hodinách zažijeme aj kopec zábavy.

1. Prečo ste sa rozhodla byť učiteľkou anglického jazyka?

Už počas základnej školy som sa učila dva cudzie jazyky: nemecký a anglický. Učenie sa cudzích jazykov ma vždy veľmi bavilo, pretože sa cez nový jazyk neučíme len nové slovíčka či gramatiku ale naučíme sa o kultúre, zvykoch a ľuďoch inej krajiny. Taktiež som chcela vždy cestovať a vďaka anglickému jazyku to bolo omnoho jednoduchšie.

2. Myslíte, že môže byť online vzdelávanie rovnako kvalitné, ako učenie sa v školských laviciach?

Ako učiteľka viem, že nič učenie sa v škole nenahradí, ale v náročných časoch aké prežívame dnes, je online vyučovanie tým najlepším spôsobom, ako môžu žiaci využiť informačno-komunikačné technológie.

3. Čo by ste odkázala dnešnej mládeži?

Zaujímajte sa o všetko, čo považujete za dobré vo svete a snažte sa k tomu prispieť.
4. Prečo ste sa rozhodla doučovať a pomáhať študentom v projekte Amos Academy?
Prostredníctvom doučovania môžem študentom pomôcť a zároveň sa aj od nich veľa naučiť.

Galéria

Rezervačný kalendár

Recenzie tútora

Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie. Buď prvý, kto ju napíše.