Oznam

V dňoch od 01.04. do 11.04. rušíme z technických dôvodov všetky rezervované doučovania pre žiakov/študentov. Naši tútori nebudú v tomto období pre Amos Academy dostupní. Ďakujeme za pochopenie. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Tím Amos Academy.

RNDr. Danka Baníková

5
Rated 5 out of 5
5 z 5 hviezdičiek (na základe 2 recenzií)
Mám rada deti i mladých ľudí. Rada rozširujem ich obzory. Teší ma, ak vďaka aj mne sa môžu posunúť k svojmu vysnívanému cieľu.

1.) Aké sú Vaše skúsenosti s doučovaním všeobecne?

Mám vyše 25 – ročné skúsenosti ako vo vyučovaní, tak aj v doučovaní predmetov Chémia i Biológia. Študovala som na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach. Pôsobila som na základnej i strednej škole, na Gymnáziu so 4 , ale najmä 8 – ročným štúdiom. Ostatné cca 2 roky som doučovala žiakov i študentov, pripravovala na PP i samostatné skúšky na VŠ dištančnou formou.

2.) Myslíte, že môže byť online vzdelávanie rovnako kvalitné, ako učenie sa v školských laviciach?

Myslím si, že online vzdelávanie sa môže svojou kvalitou celkom slušne priblížiť učeniu v školskej lavici. Vyžaduje to však dostatočný záujem a motiváciu študenta. Keď niečo naozaj chceme, tak to dokážeme.

3.) Je biológia (alebo chémia) podľa Vás zaujímavý a dôležitý predmet? Majú tento predmet deti radi?

Biológia aj chémia sú vedy veľmi zaujímavé. Vedy o prírode, z ktorej všetko vzišlo. Veď aj moderné digitálne technológie v mnohom čerpajú inšpiráciu práve z poznatkov prírodných vied, ktoré majú interdisciplinárny charakter.

Deti majú tieto predmety rady, aj nie. Veľakrát to závisí od učiteľa, či iného človeka, ktorý dokáže upútať pozornosť a mladých ľudí zaujať, inšpirovať, či jednoducho byť pre nich príkladom.

4.) Prečo ste sa rozhodla doučovať a pomáhať študentom v projekte Amos Academy?

Mám rada deti i mladých ľudí. Rada rozširujem ich obzory. Teší ma, ak vďaka aj mne sa môžu posunúť k svojmu vysnívanému cieľu. Rada inšpirujem k otvorenej mysli a láske k prírode a všetkému, čo k nej patrí.

Galéria

Rezervačný kalendár

Recenzie tútora

Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie. Buď prvý, kto ju napíše.