Oznam

V dňoch od 01.04. do 11.04. rušíme z technických dôvodov všetky rezervované doučovania pre žiakov/študentov. Naši tútori nebudú v tomto období pre Amos Academy dostupní. Ďakujeme za pochopenie. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Tím Amos Academy.

Kam na strednú školu?

Zdieľať článok
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Ahoj milý Amosák!

A čo tak malá pomoc s otázkou “Kam na strednú?” ?

Radi by sme Ťa informovali, že svetlo sveta uzrela nová aplikácia, ktorá Ti môže pomôcť zorientovať sa v ponuke stredných škôl na celom Slovensku – app. STREDNÁ.

Špeciálnou súčasťou aplikácie je aj jednoduchý osobnostný test. V ňom odpovieš na 42 otázok “áno” alebo “nie” (ideálne inštinktívne) a aplikácia Ti vyhodnotí, resp. vygeneruje typ alebo typy osobnosti a ideálne školy, ktoré by Ťa mohli zaujať. Školy si následne môžeš uložiť do svojho zoznamu ako obľúbené a neskôr sa k nim vrátiť.

 

 

Aplikácia STREDNÁ je Tvojim sprievodcom pri výbere strednej školy. Ide o digitálnu pomôcku, ktorá pomáha stredným školám odprezentovať sa a žiakom základných škôl vybrať si och vysnívanú školu.

Bližšie informácie o aplikácii STREDNÁ nájdeš TU: https://www.stredna.sk/

 

Veríme, že bola pre Teba táto informácia užitočná a prajeme množstvo študijných úspechov a tých správnych rozhodnutí na Tvojej ceste za vzdelaním!

 

 

Aplikácia je iniciatívou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, ako podporný prostriedok v procese kariérového rozhodovania u žiakov základných škôl.
V rámci aktivít projektu Amos Academy sme sa rozhodli našim žiakom zapojeným do programu dopomôcť sprostredkovaním informácie o využití aplikácie STREDNÁ.
Informácie boli prevzaté zo zdroja www.stredna.sk a MŠVVaŠ SR.