Oznam

V dňoch od 01.04. do 11.04. rušíme z technických dôvodov všetky rezervované doučovania pre žiakov/študentov. Naši tútori nebudú v tomto období pre Amos Academy dostupní. Ďakujeme za pochopenie. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Tím Amos Academy.

Predmet: Anglický jazyk

Mgr. Terézia Stupavská

Volám sa Terézia Stupavská a momentálne pracujem ako učiteľka na základnej škole. Svoju prácu mám veľmi rada a rozšírila by som svoje pracovisko aj do online priestoru. Teším sa, že môžem niekomu pomôcť a verím, že na hodinách zažijeme aj kopec zábavy.

Čítať viac »

Mgr. Peter Ľuba

Rozhodol som sa spolupracovať so študentmi Amos Academy, nakoľko ide o modernú akadémiu a chcem byť súčasťou inovatívneho online tutoring centra.

Zároveň učenie a tvorivá práca s mladými ľuďmi je mojím povolaním a umením, ktoré mám rád.

Čítať viac »
Andrea Dietzova - Anglicky jazyk

PhDr. Andrea Dietzová, PhD.

Ahoj! Volám sa Andrea a rada by som bola Tvojou tútorkou. Pracujem ako učiteľka angličtiny online, venujem sa výučbe aj doučovaniu – od najmenších školopovinných detí až po dospelých. Napriek tomu, že beriem učenie vážne, verím, že kľúčom k úspešnej hodine je interakcia, pozitivita a zábavné aktivity. Keď som sa učila po anglicky ja, dbala som na to, aby bol tento proces pre mňa aj zábavný a zaujímavý. Preto je jedným z mojich cieľov študentov zaujať a motivovať.
Každú hodinu prispôsobujem individuálnym potrebám konkrétneho študenta.

Vo voľnom čase rada čítam knihy, pozerám filmy. Mám rada spoločnosť, výlety, prechádzky v prírode. Pozitívny prístup k životu je pre mňa dôležitý, no zároveň som aj realistka. 🙂

Čítať viac »

Mgr. Paula Mazurová

„Pre študenta je veľmi dôležitá vnútorná motivácia, stačí len chcieť a ostatné príde samo.“

Paula, energická a priateľská lingvistka, pobehala Francúzsko krížom-krážom a, ako sama hovorí, dokázala sa tam vďaka svojim vedomostiam a skúsenostiam adaptovať tak dobre, že si to miestni niekedy ani nevšimli. Ak niekto dokáže svoje vzdelanie tak dobre uplatniť v praxi, je ten pravý tútor pre teba.
Paula si vždy rada rozširovala svoje obzory a táto vlastnosť ju neopúšťa ani počas vyučovania. Veď aj ty to môžeš spoznať, keď vstúpiš do jej online triedy.

Čítať viac »